Makine Dairesiz Asansörler
Makine Daireli Asansörler
Yüksek Hızlı Asansörler
Panoramik Asansörler
Mutfak Asansörleri
Yürüyen Merdivenler
Yürüyen Bantlar
 
 
 

Yürüyen Merdivenler

J Serisi Yürüyen Merdivenler

Yeni küpeşte dizaynı, ince ve zarif bir görüntünün yanı sıra kompakt yapısıyla da dikkat çekmektedir. Arttırılan cam paneller ile alt taraftaki paslanmaz çelik yüzey, merdivenlere daha orijinal bir görüntü sağlamaktadır.

Değişik Renk Seçenekleri

Hareketli küpeşteler için birçok renk alternatifi bulunmaktadır. Ayrıca mekanik görünümü ortadan kaldırmak için dizayn edilen basamak sınır çizgileri, her bir basamağın daha kolay tanımlanmasını sağlamaktadır.

Yüksek Düzeyde Güvenlik

J serisi yürüyen merdivenler emniyete ve güvenilir hizmete her zaman öncelik vermektedir. Bunların tasarımındaki en önemli unsurlardan biri, yolcunun rahatı ve huzuru için gereken her hususun ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde düşünülmüş olmasıdır.

1. Kaymayı Önleyen Zemin Plakaları Uzun ömürlü paslanmaz çelik plakalar, yolcuların kaymasını önleyen yeni ve cazip bir desenle basılmıştır.

2. Eteklik Koruyucuda Emniyet Şalteri (Opsiyonel) Yolcunun ayakkabısı veya eşyasının basamakla, eteklik koruyucusu arasında sıkışması durumunda bu cihaz yürüyen merdiveni durdurur.

3. Basamak Zinciri Emniyet Cihazı Basamak zincirinin uzaması veya kırılması durumunda, bu cihaz yürüyen merdiveni durdurur.

4. Acil Durdurma Düğmesi Bu butona basıldığı takdirde, yürüyen merdiven otomatik olarak durur.

5. Tahrik Zinciri Emniyet Cihazı Tahrik zinciri kırılacak olursa, bu cihaz motorun çalışmasını durdurur ve ana tahrik freni, basamak hareketini durdurur.

6. Yürüyen Merdiven Hız Kontrol Mekanizması Tahrik mekanizmasının giriş mili üzerine monte edilen bu hız ayar mekanizması, çok hızlı veya çok yavaş hareket etmesi durumunda yürüyen merdiveni durdurur. Ayrıca yürüyen merdivenin kendiliğinden ters yönde hareket etmesini de önler.

7. Düşük sürtünme katsayılı reçine kaplı eteklik koruyucu (opsiyonel) Bu kalıcı kaplama, eteklik koruyucuları, kaygan hale getirerek el ile silikon sprey tatbik edilmesini gereksiz kılar.

8. Sarı Sınır Çizgisi Arka kenarda sarı sınır çizgisi ve her iki taraftaki sarı güvenlik şeritleri her bir basamağın çok kolay tanımlanmasını sağlar. Bu şekilde,yürüyen merdivene emniyetle ve kolayca binilir.

9.Giriş Koruyucuları Esnek kauçuktan yapılmış bu koruyucular parmakların küpeştenin hareketi ile takılmasını önler ve yürüyen merdiveni çocuklar için emniyetli hale getirir.

 
 
30° için Kat Yüksekliği (R) Gerekli Boşluk*
(2241 R 6000) mm
(6001 R 6500) mm
 
35° için Kat Yüksekliği (R)
Gerekli Boşluk*
(2571 R 6000) mm
 


(*) Destek putrelleri arasında gerekli olan mesafe

NOT (1) : Lütfen 6500 mm'nin üstündeki kat yükseklikleri ve diğer ölçüler için bize ulaşın!
NOT (2) : 30° için minimum kat yüksekliğinin 2241 mm, 35° için 2571 mm olması gerekmektedir.

 
 
 
 
 
     

PDF DOSYA İNDİR
1:30 derece
2:35 derece
3: Şartname

 

 

 
 
Copyright © 2008 ETA MELCO