Makine Dairesiz Asansörler
Makine Daireli Asansörler
Yüksek Hızlı Asansörler
Panoramik Asansörler
Mutfak Asansörleri
Yürüyen Merdivenler
Yürüyen Bantlar
 
 
 

Makine Daireli Asansörler

MITSUBISHI TEKNOLOJİSİ

Mitsubishi Electric’te, son teknoloji asansörler üretilmektedir. Kullanıcılar, devamlı ilerleyen teknolojimiz ve senelerin getirdiği tecrübemizden faydalanmaktadırlar. Asansörlerimiz, kalite konusunda sektörde örnek teşkil etmekte olup, asansörlerin performansı ve güvenilirliklerini arttırıcı, yeni standartlar sürekli geliştirilmektedir.

YAYGIN VE GELİŞMİŞ TASARIM

Yeni model makine daireli asansörlerimizde kabin içi tasarımı ve gösterge panelleri tamamen değiştirilmiştir. Yaygın tasarım, hemen her türlü binaya uyacak alternatifi içermektedir. Değişik tarza birçok kaplama ve renk seçeneği mevcuttur.

GELECEĞE YÖNELİK TEKNOLOJİ

En iyi performans ve operasyon verimliliğini elde etmek için yeni model makine daireli asansörlerimizde, teknolojinin tüm imkanları kullanılmıştır. Bunlar, tamamen dişlisiz makinaları kontrol eden Al(Artificial Intelligence - Yapay Zeka), Data Network System( Veri Şebeke Sistemi) ve VVVF(Variable Voltage,Variable Frequency - Değişken Voltaj,Değişken Frekans) özellikleridir.

AKILLI KAPI SİSTEMİ

Gelişmiş RISC(Reduced lnstruction Set Computer) mikroişlemci ve VVVF akım değiştiricileri ayni zamanda kapı sistemlerini de kontrol eder. Bu akıllı sistem, her kattaki kapının o andaki yük durumunu kontrol eder ve kapı hızı ile torku otomatik olarak ayarlar.Sonuç,sabit,hassas açılıp kapanan kapılardır.

ÖZELLİK VE FONKSİYON ÇEŞİTLERİ

Yeni makine daireli asansör serisinde, standart ve opsiyonel özellik olarak geniş seçenekler mevcuttur .Bunlar yolcu emniyeti ve konforunun yanında bina trafik akışını rahatlatır.

 
 
 
 
     

PDF DOSYA İNDİR
Ürün Katalogu
Dizayn Katalogu
Asansör Şartnamesi

 
 
Copyright © 2008 ETA MELCO