Makine Dairesiz Asansörler
Makine Daireli Asansörler
Yüksek Hızlı Asansörler
Panoramik Asansörler
Mutfak Asansörleri
Yürüyen Merdivenler
Yürüyen Bantlar
 
 
 
 

Mitsubishi Electric’te, son teknoloji asansörler üretilmekte.Kullanıcılar, devamlı ilerleyen teknolojimiz  ve senelerin getirdiği tecrübemizden faydalanmaktadırlar. Asansörlerimiz, kalite konusunda sektörde  örnek teşkil etmekte olup, asansörlerin performansı ve güvenliklerini arttırıcı, yeni standartlar sürekli gelişmektedir.

ORIJINAL MITSUBISHI TASARIMI
Mitsubishi Electric’in orijinal asansör tasarımları, dünya üzerinde çoğu binada bulunabilir.Tasarım laboratuarı tarafından da denetlenen, tasarım mühendislerinin rahat çalışma ortamları, onları mimari övgüye değer seçkin tasarımlar yapmaya yöneltmektedir.

ZENGİN TASARIM ÇEŞİTLERİ
Asansörler için yapılan tasarımlar çok geniş ve çeşitlidir. Hemen  hemen her binaya uygun olabilecek tasarım mevcuttur. Farklı kabin dizaynları ve alternatif olarak “boş kabin” seçeneği de mevcuttur. Farklı seçenekler ile asansör kapı çerçevelerinin mimari yapı ile uyumunu sağlamak mümkündür.

EXPERT SYSTEM VE FUZZY LOGIC
Mitsubishi electric, Orijinal Expert  System ve FuzzyLogic Teknolojisini kullanarak, operasyonda verimlilik sağlayan ve kullanıcı memnuniyetini  arttıran Supervisory  System’i geliştirmiştir.

PROFESYONEL ŞEBEKE
Data Network Sistemi, sistem daha kolay  kontrolü amacıyla, asansör konfigürasyonu içinde birçok sayıda mikroişlemci kullanılmaktadır. Her bir mikroişlemci, asansörlerin kolay kullanımını sağlamak için tasarlanmıştır.YÜKSEK GÜVENİRLİK VE  VERİM
Her bir mikroişlemci, yüksek güvenirlik ve verim için seri taşıma kablosu ile bağlanmıştır. Sistem ayrıca mikroişlemciler arasında, diagnostic programları paylaşır, yolcu emniyetini artırmak için yedekleme sistemi kurar.

GELİŞTİRİLMİŞ UYGULAMA
Data Network işlemcilerinin geniş dağılımı, sitemin, binanın ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kendini geliştirmesine izin vererek, sistem operasyonu ile özelliklerin modifikasyonunu kolaylaştırır.


MITSUBISHI’YE ÖZEL

Mitsubishi Electric, yüksek hızdaki asansörlerde VVVF Invertör kontrol Teknolojisini başarıyla geliştiren ilk isimdir. Bu sistem en düşükten en yüksek hızlara invertör uygulayan bir sisitemdir.

KESİN, ETKİLİ HIZ KONTROLÜ
Mitsubishi VVVF Invertörleri, voltaj ve frekans düzeyinde hız kontrolünü ayarlayarak, daha yumuşak bir seyir sağlar. Bu invertörler aynı zamanda en son teknolojiyle üretilen alçak sesli modüllere de sahip olduğundan seyahat çok sessiz gerçekleşmektedir.

PRATİK UYGULAMA –Invertör Kontrollü
Mitsubishi Electric, dünyanın en hızlı VVVF ınvertörü kontrollü yolcu asansörlerini Yokohama Japonya’daki Landmark Tower’a monte etmiştir. Bu asansörler enerji tasarrufu yanında, sessiz ve konforlu sürüşe sahiptirler.

AKILLI KAPI SİSTEMİ
Gelişmiş RISC (Reduced Instruction Set Computer) mikroişlemci ve VVVF akım değiştiricileri aynı zamanda kapı sistemlerini de kontrol eder. Bu akıllı sistem, her kattaki kapının o andaki yük durumunu kontrol eder ve kapı hızı ile torku otomatik olarak ayarlar. Sonuç, sabit,hassas açılıp kapanan kapılardır.

 

Copyright © 2008 ETA MELCO