Makine Dairesiz Asansörler
Makine Daireli Asansörler
Yüksek Hızlı Asansörler
Panoramik Asansörler
Mutfak Asansörleri
Yürüyen Merdivenler
Yürüyen Bantlar
 
 
 
 

AG MELCO TURKEY ASANSÖR LTD. ŞTİ. Dubai'de yerleşik AG MELCO Elevator CO. LLC'nin, dünyanın çeşitli ülkelerindeki 24 temsilcilik ofisinden biri olarak 1988 yılında ilk olarak İstanbul'da kurulmuştur Ankara Ofisimiz 2002 senesi Ocak ayında, Antalya Ofisimiz 2006 senesi Temmuz ayında ve İzmir Ofisimiz 2017 senesi Ocak ayında hizmete girmiştir. Ayrıca Bursa ve Gaziantep illerinde teknik ofislerimiz yer almaktadır.

AG MELCO, Mitsubishi Electric Corporation / Japonya'nın ortaklığı ile kurulmuş tüm dünyada ve ülkemizde önde gelen mimarlık ve inşaat şirketleri ile iş birliği yaparak iş merkezi, otel çarşı vs. gibi büyük ve görkemli yapılara asansör ve yürüyen merdiven tesisi dışında, bakım ve danışmanlık hizmetleri veren konusunda uzman ve önde gelen bir kuruluştur.

AG MELCO TURKEY ASANSÖR LTD. ŞTİ. çok sayıda seçkin müşterisiyle iş birliği içine girerek onlara bütün bir çözüm önermekte, projelerin başlangıcından bitimine kadar tasarım tesis/montaj bakım ve diğer tüm teknik hizmetler konularında bütün sorumluluğu üstüne aldığı bir hizmet sunmaktadır. AG MELCO TURKEY ASANSÖR LTD. ŞTİ. Türkiye'de yapmış olduğu montajlar için yetişmiş mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadrosu ile bakım hizmeti vermektedir. Ayrıca montajı tamamlanan asansör ve yürüyen merdivenlerin, kesintisiz işletimini sağlamak için bakım sözleşmesi altında yeterince yedek parçayı stokunda bulundurmaktadır.

AG MELCO TURKEY ASANSÖR LTD. ŞTİ. Türkiye'de "Mitsubishi Electric Asansör ve Yürüyen Merdivenleri" adına tek yetkili satıcıdır.

AG MELCO ELEVATOR COMPANY LLC.

AG MELCO Elevator Co. LLC. 1981'te Dubai'de kurulmuş olup halen, aralarında Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Sri Lanka, Umman, Kuveyt, Türkiye, Maldiv Adaları, Bangladeş, Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, Türkmenistan, Kenya, Uganda, Tanzanya, Mauritus ve Seyşel adalarının bulunduğu 24 ülkeye kadar genişlemiştir. Kendi bölgesinin lideri olarak markette gelişmiş ve Körfez'de "Asansörün Ustaları" unvanını almıştır.

Detaylı bilgi için www.agmelco.com sitesine bakınız.

 
 
 
   
 
 
 
Copyright © 2008 ETA MELCO