Makine Dairesiz Asansörler
Makine Daireli Asansörler
Yüksek Hızlı Asansörler
Panoramik Asansörler
Mutfak Asansörleri
Yürüyen Merdivenler
Yürüyen Bantlar
 
 
 
 

Eta Melco Dış Ticaret Ltd.Şti., Dubai’de yerleşik Eta Melco Co LLC’ nin, dünyanın çeşitli ülkelerindeki 19 temsilcilik ofisinden biri olarak 1988 yılında ilk olarak İstanbul’ da kurulmuştur. Ankara Temsilcilik Ofisimiz 2002 senesi Ocak ayında ve Antalya Ofisimiz 2006 senesi Temmuz ayında hizmete girmiştir.Ayrıca İzmir ve Bursa illerinde teknik ofislerimiz yer almaktadır.

Eta Melco, Mitsubishi Electric Corporation / Japonya’ nın ortaklığı ile kurulmuş , tüm dünyada ve ülkemizde önde gelen mimarlık ve inşaat şirketleri ile iş birliği yaparak, iş merkezi, otel, çarşı v.s gibi büyük ve görkemli yapılara asansör ve yürüyen merdiven tesisi dışında, bakım ve danışmanlık hizmetleri veren konusunda uzman ve önde gelen bir kuruluştur.

Eta Melco Dış Ticaret Ltd.Şti, çok sayıda seçkin müşterisiyle iş birliği içine girerek, onlara bütün bir çözüm önermekte, projelerin başlangıcından bitimine kadar dizayn, tesis/montaj, bakım ve diğer tüm teknik hizmetler konularynda bütün sorumluluğu üstüne aldığı bir hizmet sunmaktadyr. Eta Melco Dış Ticaret Ltd.Şti. Türkiye’ de yapmış olduğu montajlar için yetişmiş mühendis ve teknisyenlerden oluşan kadrosu ile bakım hizmeti vermektedir. Ayrıca montajı tamamlanan asansör ve yürüyen merdivenlerin, kesintisiz işletimini sağlamak için bakım sözleşmesi altında, yeterince yedek parçayı stokunda bulundurmaktadır.

Eta Melco Dış Ticaret Limited Şirketi, Türkiye’de “Mitsubishi Asansör ve Yürüyen Merdivenleri” nin tek yetkili satıcısıyızdır.

ETA MELCO ELEVATOR COMPANY LLC.
Eta Melco Elevator Co.LLc.Emirates Trading Agency/Birleşik Arap Emirlikleri ve Mitsubishi Electric Corporation/Japonya’nyn ortaklığı ile Eta Melco Elevator Co.LLC., Emirates Trading Agency/Birleşik Arap Emirlikleri ve Mitsubishi Electric Corporation/Japonya’nyn ortaklığı ile kurulmuş bir firmadır.Eta Melco faaliyetlerine 1975’te Dubai’de başlamış ve halen, aralarynda Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Sri Lanka, Amman, Kuveyt, Türkiye, Maldiv Adaları, Hindistan, Bangladeş, Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, Doha, Özbekistan, Yran, Gürcistan, Türkmenistan, Morityus ve Seyşeller adalarynyn bulunduğu 19 ülkeye kadar genişletmiştir. Kendi bölgesinin lideri olarak markette gelişmiş ve Körfez’de “Asansör’ün Ustalary” unvanyny almıştır. Eta Melco’ya bu inanılmaz gelişimi sağlayan önemli projelerden bazılarının isimleri şöyledir:

  • Burj Al Arab; Dünya’nyn 321 metre ile en yüksek ve 7 yıldızlı otelidir.
  • Formula-1 İstanbul; Dünya’nın en önemli araba yarışlarına ev sahipliği yapmaktadır.  
  • Dubai Uluslararası Havaalanı; Toplamda 121 ünite. (35 adet asansör, 30 adet yürüyen bant, 56 adet yürüyen merdiven)

Eta-Melco Elevator Company LLC., bugüne kadar toplamda 31,800 ünite satışı yapmıştır. “3,900’den fazla çalınanı ile kendi sektöründe Orta Doğu’nun en büyük firmalarından biridir. “Prestijli ISO 9001 Sertifikası 1999 senesinde alınmıştır.

ETA ASCON GRUBU
Eta Ascon Grubu, çok boyutlu, çok iyi organize olmuş ve gelişmeye çok müsait bir firma olarak 1973 senesinde Al Ghurair Group of UAE’nin ortak firması olarak kurulmuş olup, kalite, servis ve teknolojik ilerlemeyi uygun maliyetlerle yapmayı başarmış ve bunu yakın takiple devam ettirmiş, tamamen profesyonelleşme adımı atmış büyük bir gruptur. Merkezi Dubai’ de olup, gruptaki 22 temsilcilik ofisine  öncülük etmekte ve tüm dünyaya konusunda ortaklık sağlamaktadır. Grubun 2008 senesi itibarıyla toplam cirosu 5 Milyar Amerikan Doları seviyesindedir.

Detaylı bilgi için www.eta-ascon.com sitesine bakınız.

 

 
 
 
   
 
 
 
Copyright © 2008 ETA MELCO